Bli med oss på treningsleir

Denne turen er kansellert på grunn av lav påmelding. Om du vil vætre med på tur anbefaler vi deg å bli med til Monte Feliz, Gran Canaria i mars. Her har vi allerede mang påmeldte. Les mer om denne turen og bli med.

 

Bli med Norges Triatlonforbund på treningsleir! Denne turen passer for triatleter og mosjonister som har erfaring med triatlon fra tidligere. Uka byr på et allsidig program med fysiske treningsøkter og teori, og tilstrekkelig med tid til hvile og restitusjon mellom øktene. For deg som er Age Group triatlet er denne treningsleiren perfekt for å få inn mengdetrening før 2025-sesongen.

Lignende arrangementer

World Triathlon Age-Group Championships Wollongong

Les mer

Treningsleir for voksne

Les mer

Treningsleir Gran Canaria

Treningsleir på Gran Canaria i november, arrangert i samarbeid med Apollo! Dette er en lavterskel samling som passer for alle nivåer – både nybegynnere, erfarne mosjonister og profesjonelle utøvere – og i alle aldre. Kun 2 000 kr i depositum, resten betales 35 dager før avreise. Trener på turen er Ole Bernhard Fuskevåg, som sørger for godt opplegg og tilpasning for alle nivåer. Du kan reise alene eller sammen med noen du kjenner. Gode treningsforhold, fint vær og et sosialt fellesskap venter!

Les mer

4 dager igjen av påmelding

Trener 2 kurs - Del 1

Trener 2 - Del 1 gjennomføres helgen 28.-30. november i Oslo. Dette kurset er 1 av 2 deler for å bli godkjent Trener 2 i triatlon.

Les mer